portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Osiedle Jabłoniowa (INPRO) - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Jabłoniowa - sprawy osiedlowe » Forum » blokady na koła
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

blokady na koła

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
petko1969 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 23:44
Posty: 6
Skąd: morelowa

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 7:25    Temat postu: blokady na koła

witam szanownych współmieszkańców !!! na początku może wspomnę ,że nie mam problemu z parkowaniem ,posiadam swoje miejsce i jedno auto ,więc teoretycznie problem mógłby mnie nie dotyczyć ,jednakże nie do końca.Współczuję mieszkańcom posiadającym 2 auta ,współczuję również gościom przyjeżdzającym do znajomych i bliskich ,również wykonawcom robiącym jakieś usługi dla lokatorów.
Mieszkam na osiedlu ludzi nietolerancyjnych i złośliwych,którzy kupując mieszkanie za marne pieniądze i w marnej lokalizacji chcą zrobić z tego Beverly Hills .Szlaban,ochrona i monitoring czemu właściwie mają służyć ??? każdy może wjechać i wyjechać ,ochroniarz sam podnosi szlaban widząc ,że stoi auto i nie pyta gdzie i do kogo.Nowe genialne koncepcje dotyczące progów zwalniających oraz słupków przy krawężnikach to kpina .
Opasajmy całe osiedle zasiekami ,powołajmy szeryfa ,na to stanowisko proponuję kogoś z cichych konfidentów dzwoniących na SM ,od dłuższego czasu staram się namierzyć kto kto taki i oficjalnie przedstawić osobę reszcie lokatorów w celu bliższego zapoznania ,wczorajsza akcja związana z blokadami to już skandal .
Mialem okazję zamienić kilka słów z jedną z ofiar,znowu było mi wstyd ,że tu mieszkam ,przyjechali w odwiedziny do rodziny i ich zaskoczenie było wielkie ,że na prywatnym terenie zamkniętego osiedla zostali tak potraktowani.
Całym kluczem do tego zła z czego mi wiadomo jest znak przed wjazdem ,więc może w końcu pozbądzmy się tego problemu i zacznijmy normalnie funkcjonować .
Exploodee 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Paź 13, 2012 9:32
Posty: 463
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 10:17    Temat postu: Re: blokady na koła

Uwielbiam ludzi twojego pokroju. Wszyscy wokół to idioci i debile, wszyscy mieszkańcy osiedla są popieprzeni i wymyślają jak tu sobie utrudnić życie. Nie mam pojęcia gdzie wcześniej mieszkałeś, nie wiem też ile masz lat bo może właśnie wszedłeś w dorosłe życie, ale zastanów się człowieku trochę. Na osiedlu jest 600 osób z czego na SM dzwoni kilka. To świadczy o debilizmie tego osiedla? Jest dowodem na to, że wszyscy tutaj to konfidenci? Czasami też warto pomyśleć o czym się pisze na otwartym forum, wspomnij również o kodzie na klatkę i gdzie chowasz klucze. Od powstania tego osiedla nie było ANI JEDNEJ kradzieży (w przeciwieństwie do osiedli sąsiadujących) a ty piszesz "dawajcie i tak ochrona nie działa". Czasem wystarczy trochę pomyśleć. Na klatce od kilku dni wisi informacja straż miejska w dniach ... będzie zakładać blokady. Jakim trzeba być debilem żeby mimo tego i tak stawiać na zakazie?! Trudno za idiotyzm się płaci.




Ps. jesteś częścią tej wspólnoty i wynika z twojej wypowiedzi, że jesteś "normalny" na tle innych sąsiadów. Więc wskaż nam drogę o wielki i zgłoś kandydaturę do zarządu!
bounty 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Sty 06, 2009 18:38
Posty: 128
Skąd: Gdańsk os. Jabłoniowa ul. Morelowa

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 11:27    Temat postu: Re: blokady na koła

petko1969 napisał:
Współczuję mieszkańcom posiadającym 2 auta ,współczuję również gościom przyjeżdzającym do znajomych i bliskich ,również wykonawcom robiącym jakieś usługi dla lokatorów.
Zgadza się, ja również... więc wyślij zażalenie do Inpro, może wybudują parking lub garaż podziemny, na chwilę obecną masz kilka opcji: miejsce dla gości, dla inwalidów (jak masz pozwolenie), parking przy freshu, wynajęcie, kupienie lub pożyczenie miejsca od sąsiada, etc. kombinuj...
petko1969 napisał:
Mieszkam na osiedlu ludzi nietolerancyjnych i złośliwych,którzy kupując mieszkanie za marne pieniądze i w marnej lokalizacji chcą zrobić z tego Beverly Hills.
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale chyba na innym osiedlu... mieszkańcy są fajni, lokalizacja jest świetna, a jak Ciebie stać, to kup sobie willę
petko1969 napisał:
Mialem okazję zamienić kilka słów z jedną z ofiar,znowu było mi wstyd ,że tu mieszkam ,przyjechali w odwiedziny do rodziny i ich zaskoczenie było wielkie ,że na prywatnym terenie zamkniętego osiedla zostali tak potraktowani.
Chyba ofiary losu... przyjechali, więc prawko jest, więc znaki rozróżniają? jak jest prawko, to wzrok ok, bo są badania lekarskie, więc znak widzą? jak nie, to proponuję kurs doszkalający...
petko1969 napisał:
Całym kluczem do tego zła z czego mi wiadomo jest znak przed wjazdem ,więc może w końcu pozbądzmy się tego problemu i zacznijmy normalnie funkcjonować .
Jakiego zła? Jakby Inpro dało np. 100 miejsc dla gości, dalej byś twierdził, że znak jest problemem? Tak, usuńcie znak, każdy będzie parkował gdzie popadnie, zaczną jeździć jak wariaci, co już teraz się zdarza, tylko jak kogoś potrącą, to będzie pięknie. Znak nie jest problemem! Problem to zbyt mała ilość miejsc parkingowych dla gości... pisz do inpro lub dzwoń do zarządcy w tej sprawie.
piwowaltance 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Kwi 27, 2013 22:04
Posty: 104
Skąd: Jabłoniowa

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 15:58    Temat postu: Re: blokady na koła

petko1969 napisał:
witam szanownych współmieszkańców !!! na początku może wspomnę ,że nie mam problemu z parkowaniem ,posiadam swoje miejsce i jedno auto ,więc teoretycznie problem mógłby mnie nie dotyczyć ,jednakże nie do końca.Współczuję mieszkańcom posiadającym 2 auta ,współczuję również gościom przyjeżdzającym do znajomych i bliskich ,również wykonawcom robiącym jakieś usługi dla lokatorów.
Mieszkam na osiedlu ludzi nietolerancyjnych i złośliwych,którzy kupując mieszkanie za marne pieniądze i w marnej lokalizacji chcą zrobić z tego Beverly Hills .Szlaban,ochrona i monitoring czemu właściwie mają służyć ??? każdy może wjechać i wyjechać ,ochroniarz sam podnosi szlaban widząc ,że stoi auto i nie pyta gdzie i do kogo.Nowe genialne koncepcje dotyczące progów zwalniających oraz słupków przy krawężnikach to kpina .
Opasajmy całe osiedle zasiekami ,powołajmy szeryfa ,na to stanowisko proponuję kogoś z cichych konfidentów dzwoniących na SM ,od dłuższego czasu staram się namierzyć kto kto taki i oficjalnie przedstawić osobę reszcie lokatorów w celu bliższego zapoznania ,wczorajsza akcja związana z blokadami to już skandal .
Mialem okazję zamienić kilka słów z jedną z ofiar,znowu było mi wstyd ,że tu mieszkam ,przyjechali w odwiedziny do rodziny i ich zaskoczenie było wielkie ,że na prywatnym terenie zamkniętego osiedla zostali tak potraktowani.
Całym kluczem do tego zła z czego mi wiadomo jest znak przed wjazdem ,więc może w końcu pozbądzmy się tego problemu i zacznijmy normalnie funkcjonować .


A ja się zgadzam. To jest chore , że te 600 osób godzi się na to,że warunki na osiedlu dyktowane sa przez kilka osób.

Jeżeli chodzi o osobę , która notorycznie dzwoni na SM, to jest to ciągle ta sama osoba - taką informację potwierdziła SM. Jest to osoba, która mieszka gdzieś na końcu osiedla.

Mamy kilka sztuk miejsc parkingowych dla gości, zobaczymy co będzie działo się w święta...
Nienormalne jest to, żeby nikt z rodziny nie mógł przyjechac , bo nie ma gdzie postawić auta. Zwłaszcza, że poprawienie zaparkowane auto na częsci chodnika nikomu nie przeszkadza.

To nie jest też argument, że rodzina ma przyjeżdzać autobusem, albo , że można parkować pod freshem. JESZCZE MOŻNA, ale też napewno do czasu.

W moim bloku rządzi jeden człowiek, który notorycznie ma problem i dzwoni po policję.

Nie dajmy się zwariować.....
WiktorB 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Mar 12, 2013 1:02
Posty: 472
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 17:08    Temat postu: Re: blokady na koła

piwowaltance napisał:
Mamy kilka sztuk miejsc parkingowych dla gości, zobaczymy co będzie działo się w święta....


Będzie luzik. Sądząc po braku przystosowania do życia wśród ludzi, część sąsiadów pojedzie na wieś, do siebie. Razz
petko1969 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 23:44
Posty: 6
Skąd: morelowa

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 23:12    Temat postu: Re: blokady na koła

bounty napisał:
Chyba ofiary losu... przyjechali, więc prawko jest, więc znaki rozróżniają? jak jest prawko, to wzrok ok, bo są badania lekarskie, więc znak widzą? jak nie, to proponuję kurs doszkalający...

zakładam ,że jak przyjeżdzasz do znajomych to najpierw obserwujesz znaki przed wjazdem ,a póżniej śledzisz wydarzenia na tablicy ogłoszeń ,jestem pod wrażeniem
petko1969 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 23:44
Posty: 6
Skąd: morelowa

PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 23:16    Temat postu: Re: blokady na koła

bounty napisał:
Tak, usuńcie znak, każdy będzie parkował gdzie popadnie, zaczną jeździć jak wariaci, co już teraz się zdarza, tylko jak kogoś potrącą, to będzie pięknie.

chyba jesteś pierwszą ofiarą potrącenia na tym osiedlu
bounty 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Sty 06, 2009 18:38
Posty: 128
Skąd: Gdańsk os. Jabłoniowa ul. Morelowa

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 10:44    Temat postu: Re: blokady na koła

petko1969 napisał:
chyba jesteś pierwszą ofiarą potrącenia na tym osiedlu
Co wnosi Twoja wypowiedź? Potrącą kogoś to pogadamy... naprawdę nie widzisz jak niektórzy śmigają ponad 60km/h na osiedlu? np. jadę przepisowo, a babka mnie wyprzedza... i właśnie dla takich bezmyślnych kierowców jest ograniczenie. Nie wspomnę o tym, że co drugi kierowca nie pojmuje, że na osiedlu są skrzyżowania równorzędne i śmiga prosto myśląc, że jest na autostradzie... jeśli ww. do Ciebie nie trafia, dalsza rozmowa nie ma sensu...
petko1969 napisał:
zakładam ,że jak przyjeżdzasz do znajomych to najpierw obserwujesz znaki przed wjazdem ,a póżniej śledzisz wydarzenia na tablicy ogłoszeń ,jestem pod wrażeniem
Dokładnie tak, obserwuję znaki, jak każdy normalny kierowca. Rozumiem, że Ty znaki traktujesz wyłącznie jako ozdobę drogi? A i owszem, czasem poczytam sobie tablicę ogłoszeń. Zdejmij klapki z oczu, bo jak jest więcej takich ja Ty to zaczynam się bać...
piwowaltance 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Kwi 27, 2013 22:04
Posty: 104
Skąd: Jabłoniowa

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 11:19    Temat postu: Re: blokady na koła

Czy znak będzie, czy nie to i tak jak ktoś będzie chciał jechać 60 to pojedzie.
Będzie chciał sobie zrobić wyścigi to zrobi....
bounty 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Sty 06, 2009 18:38
Posty: 128
Skąd: Gdańsk os. Jabłoniowa ul. Morelowa

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 11:44    Temat postu: Re: blokady na koła

Zgadza się... no to postawmy fotoradar, a kasę z mandatów na fundusz osiedla Wink
M4r3kM 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Gru 08, 2013 16:35
Posty: 6
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 16:48    Temat postu: Re: blokady na koła

byśmy byli pierwszy osiedlem z marmurowymi chodnikami, zlotymi klamkami i oddźwiernymi na klatkach jakby takowy radar stanął Mr. Green
zdzichuBG 
   

VIP


Dołączył: Sob Maj 22, 2010 22:03
Posty: 1014
Skąd: GLW

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 17:55    Temat postu: Re: blokady na koła

petko1969 napisał:
wydarzenia na tablicy ogłoszeń

Od przeczytania ogłoszeń ludzie nagle przestają łamać prawo? To co tam jeszcze macie napisane, może „prosimy nie kraść”?

_________________
:wq
Radny Dzielnicy Jasień
WiktorB 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Mar 12, 2013 1:02
Posty: 472
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 19:18    Temat postu: Re: blokady na koła

petko1969, z takim podejściem do przepisów i motoryzacji, świetnie odnajdziesz się na ulicach Kairu czy Delhi. Do tego pierwszego jestem w stanie zasponsorować Ci bilet. Smile
petko1969 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 23:44
Posty: 6
Skąd: morelowa

PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 22:48    Temat postu: Re: blokady na koła

to chyba logiczne ,że wszystkich mieszkańców osiedla nie miałem na myśli ,tylko i wyłącznie osoby utrudniające życie innym ,a dokładniej osoby dzwoniące o pomoc do SM oraz ludzi nietolerancyjnych, starających się wprowadzić na osiedlu "putinowski rezim " Nikt jak dotąd nie zaproponował żadnego sensownego rozwiązania w kwestii odwiedzin zmotoryzowanych gości ,ciekaw jestem gdzie wasi goście parkują ?? Czy w okresie świątecznych odwiedzin będziecie swoim bliskim polecać parkowanie na prywatnym parkingu fresha ??? nikt z was nie zapłacił tam za miejsce parkingowe, a właściciel obiektu poniósł koszta budowy,jest to własność prywatna taka sama jak nasze osiedle. Najbardziej zastanawia mnie gdzie będą parkować goście konfidentów dzwoniących do SM ??? a może oni nie będą mieli gości ??może czas spędzą na obserwacji potencjalnych przestępców? a może w tym wypadku zrobią odstępstwo od reguły i na "swoich" nie będą donosić ??? dochodzę do wniosku ,że pisanie na takim forum do niczego nie prowadzi ,beton umysłowy i brak tolerancji jest wszechobecny ,pragnę podziękować za bilet do Kairu ,chętnie skorzystam ,tam chociaż są ludzie na luzie ,zawsze uśmiechnięci ,również życzę wszystkim wesołych i zdrowych świąt
rafal76 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 17, 2013 15:40
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Sty 21, 2015 10:18    Temat postu: Re: blokady na koła

petko1969 napisał:
to chyba logiczne ,że wszystkich mieszkańców osiedla nie miałem na myśli ,tylko i wyłącznie osoby utrudniające życie innym ,a dokładniej osoby dzwoniące o pomoc do SM oraz ludzi nietolerancyjnych, starających się wprowadzić na osiedlu "putinowski rezim " Nikt jak dotąd nie zaproponował żadnego sensownego rozwiązania w kwestii odwiedzin zmotoryzowanych gości ,ciekaw jestem gdzie wasi goście parkują ?? Czy w okresie świątecznych odwiedzin będziecie swoim bliskim polecać parkowanie na prywatnym parkingu fresha ??? nikt z was nie zapłacił tam za miejsce parkingowe, a właściciel obiektu poniósł koszta budowy,jest to własność prywatna taka sama jak nasze osiedle. Najbardziej zastanawia mnie gdzie będą parkować goście konfidentów dzwoniących do SM ??? a może oni nie będą mieli gości ??może czas spędzą na obserwacji potencjalnych przestępców? a może w tym wypadku zrobią odstępstwo od reguły i na "swoich" nie będą donosić ??? dochodzę do wniosku ,że pisanie na takim forum do niczego nie prowadzi ,beton umysłowy i brak tolerancji jest wszechobecny ,pragnę podziękować za bilet do Kairu ,chętnie skorzystam ,tam chociaż są ludzie na luzie ,zawsze uśmiechnięci ,również życzę wszystkim wesołych i zdrowych świąt



A najlepsze jest to, że na miejscach niedawno utworzonych dla gości (kolo boiska) stoją od 3 miesięcy te same samochody !!!! Mam tu na myśli VW Transportera i Forda Focusa. Wiec jak mi ktoś tu jeszcze wyjedzie z tematem parkowania "poza miejscem do tego wyznaczonym" to już nie będę dyskutował. Szkoda czasu i zdrowia na kretynów. Zgadzam się z Toba w 100%
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama